Як правильно вибрати насіння для гарного врожаю

Опубликовано: 09.09.2021
Всі, хто займається садівництвом, завжди, рано чи пізно, стикаються з такою дилемою, як вибір насіння. Зробити це не так просто, як здається, тому вибір сьогодні просто величезний, та й сам по собі відбір - та ще задачка. Плюс до всього, в разі помилки весь урожай або хоча б значна його частина може пропасти, а тому до всього цього потрібно підходити з особливою ретельністю.
Багато хто вирішує купити насіння "Яскраве " оптом, але все одно потрібно знати деякі основні правила для вибору будь-якого насіння.
1. Вирішуємо все заздалегідь. Перед тим, як взагалі піти в магазин або зателефонувати продавцеві, слід для початку визначитися, що конкретно ви збираєтеся вирощувати у себе.
Так, слід зрозуміти, чи будете ви вирощувати звичайні сорти або гібриди - від цього залежить, який урожай ви отримаєте.
Потім слід подивитися на кліматичну зону, де ви збираєтеся вирощувати свій урожай. Від цього залежить, які рослин і які сорти рослин ви взагалі візьмете. Вся справа в тому, що одні рослини можуть добре справлятися з посухою, а інші навпаки - з заморозками.
2. Складаємо план посівів. Як тільки ви визначилися з рослинами, слід спланувати графік посівів. Це дозволить вам зрозуміти, скільки саме насіння вам потрібно, а отже допоможе уникнути лишьних витрат. Для цього слід завести спеціальний щоденник, в який ви будете записувати всі свої спостереження і розрахунки.
3. Розбираємося зі спеціально обробленими насінням. Багато виробників проводять спеціальну обробку насіння з метою підвищення їх характеристик. На сьогодні є інкрустоване, плазмове, дражоване насіння, а також насіння на стрічці, гелевій оболонці і безліч інших видів. У всіх них є різні характеристики, пов'язані зі схожістю, життєздатністю, стійкістю до різних захворювань і тому Інше.
4. Вибір виробника. Виробників на ринку насіння-величезна кількість. Серед них є як великі компанії, так і маленькі, і репутація у кожної компанії своя. Тому виробника слід вибрати перед покупкою.
Також є думка, що найкраще вибирати імпортне насіння. Питання це дискусійне. Нехай іноземні виробники дійсно можуть відрізнятися хорошим качесвтом, не варто забувати, що їх насіння пристосовані саме до європейських, більш теплих умов.
5. Ретельний відбір. Коли ви почнете вибирати насіння, слід дізнатися про їх врожайності, витривалості і лежкості. Плюс до всього, необхідно перевірити їх зовнішній вигляд на наявність різних пошкоджень, так як пошкоджені насіння не проростуть.
 
 

заказать звонок

X

 

оставить заявку

X

 
`
Adblock
detector