ТМ Śnieżka завоювала любов і довіру споживачів та журі рейтингу «Фаворити Успіху»

Опубликовано: 17.07.2020
Підбито підсумки усеукраїнського відкритого рейтингу громадських уподобань  «Фаворити Успіху - 2019» і визначені найкращі бренди товарів і послуг на українському ринку. Серед переможців народного інтернет-голосування – ТМ Śnieżka, яка вже кілька років поспіль підтверджує статус «Абсолютного Фаворита Успіху» у категорії «Фарба».

Підбито підсумки усеукраїнського відкритого рейтингу громадських уподобань «Фаворити Успіху - 2019» і визначені найкращі бренди товарів і послуг на українському ринку. Серед переможців народного інтернет-голосування – ТМ Śnieżka, яка вже кілька років поспіль підтверджує статус «Абсолютного Фаворита Успіху» у категорії «Фарба».

Довіру й високу оцінку українських споживачів, експертів галузі й відомих особистостей марка Śnieżka здобула з-поміж 47 учасників ринку лакофарбової сфери. Варто зазначити, що усі охочі українські споживачі впродовж року мають можливість щоквартально брати участь у голосуванні за свої улюблені бренди, визначаючи лідерів усеукраїнського рейтингу.

Дослідження громадських уподобань щодо вибору товарів і послуг на українському ринку щорічно триває з 1 січня по 31 грудня. Таким чином, 2019 року ТМ Śnieżka увійшла до списку переможців інтернет-рейтингу у статусі «Абсолютний Фаворит Успіху-2019» у категорії «Фарба».

«Компанія «Снєжка-Україна» висловлює щирі слова вдячності усім українським споживачам, які багато років вибирають лакофарбові матеріали торгової марки Śnieżka для ремонтних і опоряджувальних робіт й таким чином засвідчують свою любов і прихильність до наших продуктів. Для підприємства підтримка й висока оцінка клієнтів і споживачів – це найцінніша і найпрестижніша нагорода.

Споживацькі уподобання постійно змінюються і наше завдання як виробника – відповідати потребам й очікуванням своїх клієнтів, а це спонукає компанію постійно розвиватися, шукати нові можливості для вдосконалення виробничих процесів й виготовлення продукції,» - резюмує генеральний директор ТзОВ «Снєжка-Україна» Марек Павлусь.

 

 ТОВ «Снєжка-Україна» - спільне українсько-польське підприємство, представник ТМ «Sniezka» на території України. Засноване у 1999 році у Яворівському районі на Львівщині, виробництво спеціалізується на виготовленні водоемульсійних фарб, шпаклівок, ґрунтувальних засобів, тощо. Підприємство є одним із найсумлінніших платників податків та працедавцем для понад 200 працівників.  Група Śnieżka постійно розширює асортимент товарів і станом на сьогодні пропонує споживачам вироби під наступними брендами: Śnieżka, VIDARON, MAGNAT Style, FOVEO TECH, BESTON

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,
вул. Привокзальна, 1ам
Тел.: +38 (03259) 60-161
e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

www.sniezka.ua
www.vidaron.com.ua
www.acrylputz.com.ua
www.sniezkanature.com
www.facebook.com/Sniezka.Ukraine

Источник
 
 

заказать звонок

X

 

оставить заявку

X

 
`
Adblock
detector