Нові можливості з фурнітурою для похило-розсувних конструкцій МАСО SKB-S Upgrade

Опубликовано: 17.08.2020
Широкоформатні вікна на сьогоднішній день  є останньою тенденцією в дизайні будинків або офісних будівель. Не виключно, що згодом вони стануть синонімом розкоші і гарного смаку. Адже вони не тільки підвищують естетику архітектури будівлі, але й впливають на комфорт людей, що знаходяться в них.

Європейський виробник фурнітури МАСО систематично інвестує в розвиток розсувних систем, що дозволяє розширити спектр переваг панорамних вікон і дверей. Черговою новинкою австрійського бренду є система похило-розсувної фурнітури МАСО SKB-S Upgrade (Апгрейд).

Чому варто інвестувати в SKB-S Upgrade?

Інноваційна розробка доповнила лінійку похило-розсувної фурнітури MACO RAIL-SYSTEMS. Ключова особливість SKB-S Upgrade полягає в наявності системи комфортного відкидання з додатковою можливістю доведення. Завдяки цьому підвищується комфорт використання і практично виключається вібрація стулки при відкиданні.

Рис. 1 Відкидний компенсатор. Практично повністю запобігає вібрації стулки при відкиданні. Стабілізує синхронність роботи ножиць з урахуванням роботи кареток. Забезпечує плавність відкидання стулки.

До інших особливостей новаторського рішення слід віднести значну несучу здатність стулки, яка може досягати 160 кг, що дозволяє реалізовувати великогабаритне скління, не обмежуючи політ архітектурної думки. Більш того, при управлінні цією конструкцією мінімізуються вібрація і шум за рахунок інтегрованого в фальці амортизатора, істотно пригальмовує стулку в момент закривання.

Рис.2 Амортизатор стійкості. Робить закривання плавним. Залежно від ваги стулки можна встановити декілька амортизаторів. Використовуйте його, якщо хочете захистити конструкцію і стіну в довгостроковій перспективі і зменшити шум при закриванні стулки.

Переваги широкоформатного скління у вигляді розсувних дверей цінують прихильники комфортного відпочинку і нестандартних архітектурних рішень. Завдяки сучасним технологіям MACO портальні конструкції не тільки зручні у використанні і довговічні, але також безпечні і енергоефективні, і вони прекрасно з'єднують будинок з терасою і садом. Похило-розсувна система фурнітури SKB-S Upgrade дозволяє клієнтам відкрити для себе абсолютно нові грані комфорту. Цей варіант фурнітурної обв'язки підходить для стулок з вагою до 160 кг. Головною відмінною рисою системи є можливість використовувати функцію автоматичного притягнення стулки до рами в момент закриття, що робить управління системою легким і безшумним.

Стильный вигляд

Великі площі скління виглядають елегантно в будівлях різного призначення, чи то офіси компаній, підкреслюючи їх престиж, або ж житлові будинки, надаючи їм характер розкішних апартаментів. Завдяки таким системам не тільки сама будівля виглядає сучасно, але і інтер'єри в ньому. Вікна великого розміру дозволяють облаштувати їх відповідно до останніх тенденцій. З їх допомогою можна легко впровадити скандинавський стиль або модний мінімалізм в будинку або офісі.

Крім того, широкий вибір кольорів профілю та можливість використання різних матеріалів - дерева, ПВХ, алюмінію з фурнітурою МАСО SKB-S Upgrade - дозволяє легко пристосовувати вікна до вподобань домовласників або використовувати їх в якості привабливого елемента відповідного стилю. Наприклад, дерев'яні системи підійдуть для класичних, елегантних інтер'єрів, а в індустріальному стилі, який наразі набирає все більшої популярності, найкраще впишуться інноваційні алюмінієві вікна. Пластикові конструкції білого і сірого кольору органічно доповнять скандинавський стиль.

Світлі, комфортні інтер'єри

Великою перевагою панорамних вікон є повноцінне природне освітлення інтер'єрів. Це особливо важливо восени і взимку, коли на вулиці темніє швидше, ніж влітку. Завдяки широкоформатному склінню стає можливим насолоджуватися природним світлом довше, що, в свою чергу, економить електроенергію. Портальні конструкції з похило-розсувною фурнітурою МАСО SKB-S Upgrade означають, що як вранці, так і ввечері користувачі отримують можливість максимально використовувати освітлення ззовні.

Світлі інтер'єри створюють враження простору і впливають на комфорт людей, що знаходяться в них. Панорамні вікна і двері оптично збільшують простір, а також наближають людину до природи, зводячи до мінімуму бар'єр між інтер'єром і навколишнім ландшафтом.

Пасивний обігрів будівлі

Енергозбереження у випадку великих вікон поширюється не тільки на освітлення, але й на опалення. Сучасні портальні конструкції з фурнітурою МАСО SKB-S Upgrade - енергозберігаючі, тому не варто переживати, що через них зросте вартість опалення будівлі. Навпаки, часто рахунку зменшуються, тому що великогабаритне скління пропускає більше сонячного світла всередину, що природним чином нагріває їх.

Зокрема, пасивні будинки використовують перевагу великих вікон. Вони отримують теплову енергію сонця ззовні, обігріваючи кімнати в опалювальний сезон найекологічнішим способом .

Безпека мешканців

Забезпечення безпеки і комфорту сім'ї, яка складається з декількох поколінь є реальною проблемою - в цьому випадку необхідно враховувати потреби як літніх людей та інвалідів, так і надзвичайно допитливих і активних маленьких дітей. Розглядаючи вибір розсувних дверей в контексті безпеки, виробником сучасних портальних конструкцій передбачений цілий ряд зручностей, наприклад:

  • Спеціальні дверні ручки, що не дозволяють дітям виходити з дому без нагляду батьків.
  • Балконні двері з низьким порогом, що зводять до мінімуму ризик перечіпитися і полегшують вільне пересування людей, що використовують інвалідну коляску.

Як і в інші системи SKB, до системи похило-розсувної фурнітури МАСО SKB-S Upgrade можна встановити нульовий поріг. Це створить безбар'єрне домашнє середовище не тільки для людей з обмеженими можливостями пересування та маленьких дітей, а й підвищить комфорт інших мешканців. Наприклад, значного розміру розсувні двері з нульовим порогом є надзвичайним зручністю під час літніх заходів на свіжому повітрі. Широкий прохід дозволить вільно переміщатися між терасою і кухнею без ризику зачепитися за який виступаючий поріг, пролити напої або розбити посуд.

Створення індивідуальних проектів

Портальні конструкції з використанням систем МАСО SKB-S Upgrade зазвичай виготовляються за індивідуальним замовленням. Фурнітура відрізняється сучасним дизайном, тому відмінно вписується в різні інтер'єри і стилі, дозволяючи зробити будинок або офіс більш привабливим. Проте, про бажаний розмір вікон необхідно подумати на етапі проектування будинку або будівлі. Великогабаритні конструкції мають свої особливості.
Але насправді, розмір вікна не має значення, коли мова йде про системи найвищої якості. Найбільші вікна роблять з алюмінію, тому що метал легкий, але жорсткий і досить міцний, щоб підтримувати належну статичність системи. Точно так само можна виготовити дерев'яні вікна, а також комбіновані дерево-алюмінієві конструкції великих розмірів. Вікна ПВХ можуть мати висоту до 2,7 м і площа 4,5 м2. Але звичайно ж, на це все треба звернути увагу.

У програмі поставок компанії МАСО є три різні системи, що мають єдину фурнітурну основу у вигляді периметральної обв'язки, яка може також пропонуватися в спеціальному корозійностійкої виконанні TRICOAT-Plus. Всі ці фурнітурні системи досить просто монтуються і мають просте регулювання по висоті в рухомих каретках.

Рис. 3 Каретка з підсилювальними опорами

Источник
 
 

заказать звонок

X

 

оставить заявку

X

 
`
Adblock
detector