Odessitka.info/uk

Опубликовано: 22.01.2019

Пости - це повідомлення, які публікуються нафорумах, в інтернет-спільнотах, блогах і на різних сайтах. Спочатку дане слово було в ходу тільки на веб-форумах, а пости верхнього рівня (кореневі) називали САБЖ. Згодом термін став використовуватися практично повсюдно. Багато сервісів дозволяють використовувати в постах не тільки текстову інформацію, але і прикріплювати до них картинки, відео, музику, смотрите odessitka.info/uk. Інші користувачі мають можливість залишати свої коментарі, дискутувати з автором того чи іншого поста, а також між собою.

Практично у всіх соціальних сервісах єсвоєрідний рейтинг - в нього потрапляють краще пости за тиждень, місяць або рік. Таке право має та повідомлення і записи, які набирають найбільше переглядів, «лайків» (відміток «Мені подобається»), Фортеця і коментарів. Тобто ті, які найбільше сподобалися іншим користувачам і зацікавили їх.

Мрія будь-якого блогера - написати пост, якийвиявиться в ТОПі. Однак зробити це непросто. У мережі щодня публікуються сотні, тисячі і навіть мільйони різнопланових повідомлень, 99% з яких так і залишаються ніким не прочитаними, губляться в загальній масі. Саме тому варто прислухатися до порад і рекомендацій досвідчених популярних блогерів, щоб дізнатися, як найкраще написати і оформити новий пост, щоб звернути на нього увагу розпещеної публіки.

На перший погляд може скластися враження, ніби нічого складного в цьому немає, а, отже, і якихось особливих навичок і умінь вам не знадобиться. Здавалося б, що може бути простіше? Знайшов відповідну тему, надихнувся і настрочив «по-швидкому» на клавіатурі знаків 500-700. Однак подумати так можуть лише ті, хто ніколи не пробував писати і публікувати пости. Навіть сам пошук ідеї може затягнутися на кілька тижнів, адже вам потрібно те, що зможе по-справжньому розбурхати читачів. Почерпнути натхнення можна де завгодно: переглядаючи найкращі пости інших користувачів, спілкуючись з людьми в реальному житті, спостерігаючи і аналізуючи різні події.

Пам' ятайте, що всі пости - це те, що відображаєособистість їх автора. Ви повинні не просто викласти якийсь факт, а поділитися власною точкою зору, показати, що вас хвилює, «чіпляє», чому для вас це так важливо. При цьому варто дотримуватися кількох простих порад:


Жизнь в Турции: Стамбул. Как переехать в Турцию | ЭКСПАТЫ


The brain-changing benefits of exercise | Wendy Suzuki

 
 

заказать звонок

X

 

оставить заявку

X

 
`